Over ons

Alles onder één dak

Wat maakt Hoogheide uniek? Wij bouwen met passie, leveren kwaliteit en komen onze afspraken na. Wij zijn ons bouw- en aannemersbedrijf gestart in Den Bosch tijdens de crisisjaren, waardoor wij veel aandacht hebben besteed aan het leggen van een stevige fundering. Ons bedrijf is op duurzame wijze opgebouwd. We zijn groot genoeg om jou alle zekerheid te bieden en tegelijkertijd klein genoeg om met weinig managementlagen te werken waardoor we kort op de bal zitten en een hands-on werkwijze hanteren. Met een flinke dosis deskundigheid en ervaring op zak bieden onze mensen duurzame kwaliteitsoplossingen. Aan samenspraak met jou als opdrachtgever hechten wij veel waarde. We denken met je mee, zijn transparant en hebben in al die jaren nog nooit een ‘nee’ verkocht. Een ja-mentaliteit noemen we dat.

Bouwbedrijf Hoogheide bouwt onder meer voor:

  • Bedrijven en instellingen
  • Projectontwikkelaars, beleggers en vastgoedondernemingen
  • Verenigingen van eigenaren
  • Particulieren 

Ons team

Ing. Richard van Heertum
Ing. Richard van Heertum
Algemeen directeur
r.v.heertum@hoogheide.nl
T +31 (0)6 20 70 77 83
Bjorn Huib van den Berg
Bjorn Huib van den Berg
Bedrijfsleider
bh.vdberg@hoogheide.nl
T +31 (0)6 22 88 80 36
Ing. Tjeu van Heertum
Ing. Tjeu van Heertum
Projectleider
t.van.heertum@hoogheide.nl
T +31 (0)6 20 99 32 39
André Kieboom
André Kieboom
Projectleider
andre@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Jan Kuiten
Jan Kuiten
Projectleider
j.kuiten@hoogheide.nl
T +31 (0)6 46 60 07 70
Debby Mast
Debby Mast
Hoofd administratie
d.mast@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Paula Kronenberg
Paula Kronenberg
Administratief medewerkster
p.kronenberg@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Gert-Toine Heijstee
Gert-Toine Heijstee
Calculator
g.heijstee@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Jan van Giersbergen
Jan van Giersbergen
Calculator/Werkvoorbereider
j.v.giersbergen@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Harrie Verhoeven
Harrie Verhoeven
Werkvoorbereider
h.verhoeven@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Luuk Kampers
Luuk Kampers
Assistent werkvoorbereider
l.kampers@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Mike de Laat
Mike de Laat
Uitvoerder
m.laat@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Chris Jan Vissers
Chris Jan Vissers
Uitvoerder
c.vissers@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Kees Haerkens
Kees Haerkens
Uitvoerder
k.haerkens@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Teun van Gemert
Teun van Gemert
Uitvoerder
t.gemert@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Nick van Gemert
Nick van Gemert
Timmerman
n.gemert@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Jantje Kuiten
Jantje Kuiten
Timmerman
jl.kuiten@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Ton van den Dungen
Ton van den Dungen
Onderhoud
t.vandungen@hoogheidebouwservice.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Kenan Akgül
Kenan Akgül
Onderhoud
k.akgul@hoogheide.nl
T +31 (0)73 76 00 204
Bezoekadres

Hambakenwetering 8B – I
5231 DC 's-Hertogenbosch

Postadres

Postbus 252
5201 AG 's-Hertogenbosch

Email: info@hoogheide.nl
Tel: 073 76 00 204
Fax: 073 76 00 205

Even sparren?

Wij zijn er voor u!